איך אפשר ליצור קשר עם חברת wizz air – וויז אייר ? מדריך {2023}

הזמנתם טיסה דרך חברת וויז אייר ואתם לא מצליחים לתפוס את התמיכה או שירות הלקוחות שלהם? המדריך הבא יעשה לכם סדר בכל הנושא.

למה קשה להשיג את וויז אייר wiz air?

פשוט, החברה היא חברת לואו קוסט ולכן הם מקצצים בכל מה שאפשר ובמקרה שלהם גם העובדה שקשה להשיג אותם יכולה לשחק לטובתם בשלל מקרים החל מחסכון בעלויות ועד לקוחות שפשוט מוותרים על הפנייה ובכך מוותרים גם על הכסף שלהם.

הדרך הפורמלית – באמצעות אחד מהאמצעים שהם ממליצים

כאשר נכנסים לאתר של וויז הם ממש מסתירים את יצירת הקשר אבל תוכלו להגיע אלייה באמצעות הלינק הזה.

כאן, תוכלו לראות שבאמת יש התייחסות למגוון תקלות אפשריות שכנראה כל חלון שתפתחו יוביל אתכם להמלצה להיכנס לחשבון שלכם ולפתוח פנייה/ לשלוח מייל או משהו בסגנון.

למרות זאת,  שני חלונות מתחבאים והם "שיחה בצ'אט" ו"מוקד טלפוני".

 

צ'אט וויז אייר

וויז אייר מציעים צ'אט בשם של "אמלייה" שזה צ'אט בוט שמתיימר לעזור לכם. מדובר בעוזרת וירטאולית והשיחה (לפחות כרגע) מתנהלת באנגלית ולרוב ללא תוצאות מיוחדות. אם זאת, אני כן ממליץ לנסות את הצ'אט כי עושה רושם שהם מנסים לשפר אותו. הוא לרוב מופיע גם בצד השמאלי למטה של המסך.

צ'אט וויזאייר

 

תמיכה טלפונית וויז אייר

וויז אייר כן מציעים תמיכה טלפונית בתשלום של 4 שקלים לדקה (נכון למאי 2023) !  וגם אם אתם מתקשרים כנראה שתאלצו לחכות המון זמן בקו. ולדבר באנגלית. למרות זאת, יכול להיות שזה המוצא האחרון שלכם.

כדי להגיע למספר עדכני לחצו על מוקד טלפוני >> בחירת המדינה שלך >> ישראל ואז תצפו במספר העדכני. נכון למאי 2023 אלו המספרים המופיעים באתר:

 

 

בנוסף, בפורום של המטייל אחד המשתמשים נתן מספר נוסף שאולי שווה לנסות (לא ניסיתי בעצמי) – 03-3741285.

פנייה ברשתות החברתיות לוויז אייר -אזהרה

שימו לב! יש המון חשבונות מזוייפים של וויזאייר שמסתובבים ברחבי הרשת כדי למשוך אנשים שצמאים לתמיכה ובעצם להוליך את הלקוחות שולל תחת תרמיות ואף הונאות כספים. לכן, תבדקו טוב טוב טוב אם החשבון שאתם פונים אליו רשמי.

כדי לעשות את החייך יותר קלים, הנה מספר חשבונות רשמיים של החברה:

אימייל של וויזאייר wizzair

נכון למאי 2023 לוויזאייר אין כל אימייל שאפשר לפנות או להשתמש בו כדי להשיג תמיכה.

דרכים אחרות

כמובן שתוכלו להיכנס להזמנה שלכם ולראות אם יש אפשרות באמצעות הממשק האישי להגיש בקשה.  אם אתם יודעים על כל דרך אחרת בבקשה כתבו לנו פה ונוסיף אותה למען קהילת המשתמשים.

סיכום – שירות לקוחות וויז איר

זה סיוט להשיג אותם, אבל אם אתם צריכים מומלץ לנסות קודם דרך הממשק האישי, לאחר מכן בצ'אט, ואז כמוצא אחרון בטלפון /פייסבוק.

 

 

 

 

 

 

דני רוקס

בעל תשוקה לעולם הדיגיטלי ואוהב לעזור לחבריי להמצא ברחבי הרשת.

Leave a Replay